Vizyon:

Gilanmetal® müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak, en uygun çözümleri sunmak adına; Sektörün tüm kesimlerine hitap edebilecek ücretlendirme düzeyi ile gelişmiş bir farkındalığa sahiptir. Bu bağlamda ürün ve hizmetlerini geniş bir yelpazede, en hızlı ve verimli bir şekilde sunmayı amaçlamıştır. Dünya standartlarında müşteri memnuniyeti, etik değerler ve sosyal sorumluluk önceliğimizdir.

Misyon:

Müşteri ilişkilerinden insan kaynaklarına, üretimden satışa kadar tüm departmanlarında aynı hizmeti güvenle vermek, bu hizmetin de devamını sağlamak Gilanmetal’in önceliklerindedir. Türkiye’deki köklü geçmişi ile tüm müşterilerine ve çalışanlarına örnek olmak bağlamında, prestijli ve yüksek kaliteli hizmetlerin devamlılığı için inovasyon seçeneklerini daima göz önünde bulundurur.

sprtr
Gilan Metal yıllara dayanan tecrübesini bugünün teknolojisi ve kalite anlayışı ile birleştirerek günümüz modasını ve yarının mükemmeliyetini ortaya koymaktadır.
Üretimde öncü olmanın verdiği sorumluluk bilinci, kaliteli iş gücü anlayışı ve bilgi birikimi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.
Mükemmel işçilik ve detaylarda saklı olan kusursuzluk arayışını bugün olduğu gibi yarın da sürdürecektir. Daima müşteri memnuniyetine önem verir.